Menü Kapat

Modül ve Fiyatlar
KepPort Elektronik İmzalama Modülü

 1320 TL + KDV

Elektronik imza sertifikanız var ise, 20 Adet destek başvuru evrak demetini imzalamanızı sağlar. (İkinci ve daha fazla müşterek imza için 550 TL + KDV fark talep edilir)


KEP Başvuru Modülü

1500 TL + KDV

KEPport Elektronik imza modülü üyeliğiniz var ise Türkkep hesabınıza entegrasyon ile kolay KEP gönderimi sağlar. 20 Adet destek başvurusu için geçerlidir. (İkinci ve daha fazla müşterek imza için ücret farkı talep edilmez)


KepPort Elektronik İmzalama + Başvuru Modülü

2.280 TL + KDV

Elektronik imza sertifikanız var ise, 20 Adet destek başvuru evrak demetini imzalamanızı ve Türkkep hesabınızı üzerinden kolay KEP gönderiminiz sağlar.(İkinci ve daha fazla müşterek imza için ücret farkı talep edilmez)


KepPort Elektronik İmzalama + Başvuru Modülü

3.000 TL + KDV

SINIRSIZ SAYIDA, destek başvuru evrak demetinizi imzalamanızı ve Türkkep hesabınızı üzerinden kolay KEP gönderiminiz sağlar. (İkinci ve daha fazla müşterek imza için ücret farkı talep edilmez)


Yalnızca Danışmanlık Hizmeti

Uzak Bağlantı ile Başvuru Hizmeti: 75TL+ KDV
İstanbul içi Yerinde Başvuru Hizmeti: 200TL + KDV


Mevcut olarak zaten KEPPORT sahibiyseniz veya üyesi olduğunuz İhracatçılar Birliği tarafından ücretsiz temin etme hakkına sahipseniz yalnızca danışmanlık için bizim ile iletişime geçebilirsiniz. BD Bilişim Danışmanlık firması TÜRKKEP ve KEPPORT Yetkili Başvuru Merkezi olarak görev almaktadır. Mühendislik kökenli ekibi, güçlü teknik altyapısı ile ihtiyaçlara anahtar teslim danışmanlık vermektedir. (Kepport modül satın alımlarında başvuru hizmet bedeli talep edilmez.)

Başvuru Formu

Talep Edilen İletişim Şekli

İlgili İçerik

Detaylı bilgi için:

info@bdbilisim.com

0 555 709 81 98